send-emails-with-mandrill - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Leave a Review
ja: レビューを残す

en: Maybe Later
ja: 後で

en: re enjoying it, would you mind %2$sleaving a 5-star review%3$s? It helps us keep improving! 🙏
ja: 楽しんでいただけましたら、%2$s5つ星のレビューを残して%3$sいただけますか？改善を続ける励みになります！🙏

en: API Key
ja: APIキー

en: FROM Email
ja: 差出人メール

en: FROM Name
ja: 差出人名

en: Reply-To Email
ja: 返信先メール

en: Settings
ja: 設定

en: Save Changes
ja: 変更を保存

en: Send Test
ja: テスト送信

en: Invalid API key
ja: 無効なAPIキー

en: Template
ja: テンプレート

en: Tags
ja: タグ

en: Track opens
ja: 開封を追跡

en: Track clicks
ja: クリックを追跡
