Send Emails with Mandrill - en to lv translation catalogue (144 entries)

en:  emails
lv:  e-pasti

en: /day
lv: /dien�

en: <br /><small>Check this if your WooCommerce emails are spaced incorrectly after enabling the <br/> setting above.</small>
lv: <br /><small>Atzīmējiet šo, ja jūsu WooCommerce e-pasti ir nepareizi formatēti pēc iepriekš minētā <br/> iestatījuma iespējoš

en: <br /><small>The selected template must have a <strong><em>mc:edit=\"main\"</em></strong> placeholder defined. The message will be shown there.</small>
lv: nas.</small><br /><small>Atlasītajā veidnē jābūt definētam <strong><em>mc:edit=\"main\"</em></strong> vietturim. Ziņojums tiks p

en: <strong>wpMandrill is activated!</strong> Each site on your network must be connected individually by an admin on that site.
lv: rādīts tur.</small><strong>wpMandrill ir aktivizēts!</strong> Katrai vietnei jūsu tīklā jābūt savienotai atsevišķi

en: A valid sender email address.
lv: o tās vietnes administratora.

en: API Key
lv: erīga sūt

en: API Settings
lv: �tāja e-pasta

en: All-time statistics since %s:
lv: drese.API atslēga

en: Also note that if any error occurs while sending the email, the plugin will try to send the message again using the native WordPress mailing capabilities.
lv: PI iestatījumiStatistika kopš %s: Ņemiet vērā, ka, ja e-pasta sūtīšanas laikā rodas kļūda, spraudnis mēģinās nosūtīt ziņojumu vēlreiz, izm

en: And if you want an even greater integration between your application and Mandrill, we've created a convenient call to send emails from within your plugins.
lv: ntojot vietējās WordPress e-pasta sūtīšanas iespējas.Ja vēlaties vēl lielāku integrāciju starp jūsu lietojumprogrammu un Mandrill, esa

en: Average Sending Volume
lv:  izveidojuši ērtu funkc

en: Average Volume per Day
lv: ju e-pasta sūtīšan

en: Average Volume per Period
lv: i no jūsu spraudņiem.

en: Bounced or Rejected
lv: Vidējais sūtīšanas

en: But if you need Mandrill Powers, we have included a full-featured PHP class called Mandrill. It has every API call defined in Mandrill's API. Check it out at <em>/wp-content/plugin/wpmandrill/lib/mandrill.class.php</em>.
lv: pjomsVidējais apjoms dienāVidējais apjoms periodāAtgriezts vai noraidītsBet ja jums nepieciešamas Mandrill spējas, esam iekļāvuši pilnvērtīgu PHP klasi ar nosaukumu Mandrill. Tajā ir visi Mand

en: By default, wpMandrill uses only one editable section of your templates: <em>main</em> so its use is transparent for the you.
lv: ill API zvani. Skatiet to <em>/wp-content/plugin/wpmandrill/lib/mandrill.class.php</em>.Pēc noklusējuma wpMandrill izmanto tikai

en: Click Rate
lv: ienu rediģēja

en: Complaints:
lv: u sadaļu

en: Confirm that any change you made to the payload is in line with the <a href=\"http://mandrillapp.com/api/docs/\" target=\"_blank\">Mandrill's API's documentation</a>. Also, the <em>X-*:</em> headers, must be in line with the <a href=\"http://help.mandrill.com/forums/20689696-smtp-integration\" target=\"_blank\">SMTP API documentation</a>. By using this plugin, you agree that you and your website will adhere to <a href=\"http://www.mandrill.com/terms/\" target=\"_blank\">Mandrill's Terms of Use</a> and <a href=\"http://mandrill.com/privacy/\" target=\"_blank\">Privacy Policy</a>.
lv: jūsu veidnēs: <em>main</em>, tāpēc tā lietošana jums ir pārredzama.Klikšķu biežumsSūdzības:Apstipriniet, ka jebkuras izmaiņas, ko veicāt slodzē, atbilst <a href=\"http://mandrillapp.com/api/docs/\" target=\"_blank\">Mandrill API dokumentācijai</a>. Arī <em>X-*:</em> galvenēm jāatbilst <a href=\"http://help.mandrill.com/forums/20689696-smtp-integration\" target=\"_blank\">SMTP API dokumentācijai</a>. Izmantojot šo spraudni, jūs piekrītat, ka jūs un jūsu vietne ievērosit <a href=\"http://www.mandrill.com/terms/\" target=\"_blank\">

en: Content
lv: andril

en: Current backlog:
lv:  lietošanas noteikumus

en: Daily Sending Volume and Open/Click Rate
lv: /a> un <a href=\"http://mandrill.com/privacy/\" target=

en: Day
lv: "_bla

en: Days
lv: k\">pr

en: Display:
lv: vātum

en: Emails delivered:
lv:  politiku</a>.Satu

en: Emails sent:
lv: sPašreizējais u

en: FROM Email
lv: krājums:

en: FROM Name
lv: kdienas

en: Fetch new data
lv: ūtīšanas apjoms

en: Filter by:
lv: un atvērša

en: Filtered statistics:
lv: as/klikšķu biežum

en: For example:
lv: DienaDi

en: For more detailed statistics, please visit your Mandrill Dashboard
lv: nasRādīt:Piegādātie e-pasti:Nosūtītie e-pasti:No e-pasta

en: General Design
lv: No vārdaIegūt ja

en: General Tags
lv: nus datusFiltrēt

en: Hey! You've been using %1$s for a while now. If you're enjoying it, would you mind %2$sleaving a 5-star review%3$s? It helps us keep improving! �
lv: pēc:Filtrēta statistika:Piemēram:Detalizētākai statistikai apmeklējiet savu Mandrill vadības paneliVispārīgais dizainsVispārīgās a

en: �� | Hide WP Dashboard Wid
lv[0]: zīmes
lv[1]: Sveiki! Jūs lietojat %1$s

en: et | H
lv[0]: jau k�

en: ur | Hourly Sending Volume and Open/Click R
lv[0]: du laiku. Ja jums tas patīk, vai varētu %2$satstāt

en: te | Ho
lv[0]:  zvaig�

en: rs | However, if you need to customize any part of the email before sending, you can do so by using the WordPress filter <strong>mandrill_payload</stron
lv[0]: ņu atsauksmi%3$s? Tas palīdz mums turpināt uzlaboties! 🙏
lv[1]: Paslēpt WP vadības paneļa sīkrīku
lv[2]: Stunda
lv[3]: Stundas sūtīšanas apjoms un atvēršan

en: >. | If there are tags that you want appended to every call, list them here, one per line:<br
lv[0]: s/klikšķu biežums
lv[1]: Stundas
lv[2]: Tomēr, ja nepieciešams pielāgot jebkuru e-pasta daļu pirms nosūtīšana

en: /> | If you are a Plugin Developer and you need to create a deep integration between Mandrill and your WordPress installation, wpMandrill will make your life easi
lv[0]: , to var izdarīt, izmantojot WordPress filtru <strong>mandrill_payload</strong>.
lv[1]: Ja ir atzīmes, ko vēlaties pievienot katram izsaukumam, uzskaitiet tā

en: r. | If you need to use more than one, <em>main</em> included, you need to provided an array with the content to use for each editable region involved. This array should be supply in the field \"html\" of the paylo
lv[0]:  šeit, katru atsevišķā rindā:<br />
lv[1]: Ja esat spraudņu izstrādātājs un jums nepieciešama dziļa integrācija starp Mandrill un jūsu WordPress instalāciju, wpMandrill padarīs j�

en: d. | If you want further customization, you can use the <strong>mandrill_payload</strong> filter we've provid
lv[0]: su dzīvi vieglāku.
lv[1]: Ja nepieciešams izmantot vairāk nekā vienu, ieskaitot <em>main</em>, jānodrošin

en: d. | If you're a Plugin Developer, and you need to send a regular email using wpMandrill, you don't need to learn anything else. You can use the good ol' <strong>wp_mail</strong> function, as you would normally do if you were not using this plug
lv[0]:  masīvs ar saturu katrai iesaistītajai rediģējamai reģionam. Šis masīvs jānodrošina slodzes laukā \"html\".
lv[1]: Ja vēlaties tālāku pielāgošanu, varat izmantot mūsu nodrošināto <strong>mandrill_payload</strong> filtru.
lv[2]: Ja esat

en: n. | Invalid API
lv[0]: praudņu izstrādāt

en: ey | Just by setting it up, all the emails sent from your WordPress installation will be sent using the power of Mandri
lv[0]: �js un jums nepieciešams nosūtīt parastu e-pastu, izmantojot wpMandrill, jums nav jāmācās nekas cits. Varat izmantot

en: l. | Last 30 D
lv[0]: abo veco <strong>

en: ys | Last 60 D
lv[0]: p_mail</strong> f

en: ys | Last 7 D
lv[0]: nkciju tāpat, k

en: ys | Last 90 D
lv[0]: � parasti darītu

en: ys | Leave a Rev
lv[0]:  ja neizmantotu

en: ew | Let's say you're using the <a href=\"http://wordpress.org/extend/plugins/cart66-lite/\" target=\"_blank\">Cart66 Lite Ecommerce plugin</a> and you want to modify the emails sent from this plugin. Here's what you should
lv[0]: �o spraudni.
lv[1]: Nederīga API atslēga
lv[2]: Vienkārši to iestatot, visi e-pasti, kas nosūtīti no jūsu WordPress instalācijas, tiks nosūtīti, izmantojot Mandrill spēku.
lv[3]: Pēdējās 30 dienas
lv[4]: Pēdējās 60 dienas
lv[5]: Pēdējās 7

en: o: | Mandr
lv[0]: ienas
lv[1]: P�

en: ll | Mandrill How-
lv[0]: dējās 90 dienas

en: os | Mandrill Recent Statist
lv[0]: tstāt atsauksmi
lv[1]: Pieņemsim, ka i

en: cs | Mandrill Repo
lv[0]: mantojat <a href=

en: ts | Mandrill Service Rep
lv[0]: "http://wordpress.org/extend/

en: rt | Mandrill Setti
lv[0]: lugins/cart66-lite/\

en: gs | Mandrill: How to modify a certain email using the <em>mandrill_payload</em> WordPress filt
lv[0]:  target=\"_blank\">Cart66 Lite e-komercijas spraudni</a> un vēlaties modificēt e-pastus, kas

en: r. | Mandrill: How to send a regular ema
lv[0]: osūtīti no šī spraudņa. Lūk, ka

en: l. | Mandrill: How to send emails from within your plugi
lv[0]:  jums jādara:
lv[1]: Mandrill
lv[2]: Mandrill pamācības
lv[3]: Mandri

en: s. | Mandrill: How to tell WordPress to change line feeds by BR tags in a certain email using the <em>mandrill_nl2br</em> WordPress filt
lv[0]: l nesenie statistikas dati
lv[1]: Mandrill pārskati
lv[2]: Mandrill pakalpojuma pārskats
lv[3]: Mandrill iestatījumi
lv[4]: Mandrill: Kā modificēt noteiktu e

en: r. | Mandrill: How to tell WordPress to use wpMandri
lv[0]: pastu, izmantojot <em>mandrill_payload</em> Word

en: l. | Mandrill: How to use multiple editable regions in your templa
lv[0]: ress filtru.
lv[1]: Mandrill: Kā nosūtīt parastu e-pastu.
lv[2]: Mandrill:

en: e. | Mandrill: wp_mail has been declared by another process or plugin, so you won't be able to use Mandrill until the problem is solv
lv[0]: ā nosūtīt e-pastus no saviem spraudņiem.
lv[1]: Mandrill: Kā likt WordPress mainīt rindu pārnesumu uz BR tagiem noteiktā e-pa

en: d. | Maybe La
lv[0]: tā, izmanto

en: er | Mess
lv[0]: ot <em>m

en: ge | Miscellane
lv[0]: ndrill

en: us | Name the recipients will see in their email clien
lv[0]: nl2br</em> WordPress filtru.
lv[1]: Mandrill: Kā likt W

en: s: | No fil
lv[0]: rdPress iz

en: er | No templates fou
lv[0]: antot wpMandrill.
lv[1]: Man

en: d. | Note that if you're sending additional headers in your emails, the only valid headers are <em>From:</em>, <em>Reply-To:</em>, and <em>X-*:</em>. <em>Bcc:</em> is also valid, but Mandrill will send the blind carbon copy to only the first address, and the remaining will be silently discard
lv[0]: rill: Kā izmantot vairākus rediģējamus reģionus jūsu veidnē.
lv[1]: Mandrill: wp_mail ir deklarējis cits process vai spraudnis, tāpēc nevarēsiet izmantot Mandrill, līdz problēma tiks atrisināta.
lv[2]: Varbūt vēlāk
lv[3]: Ziņojums
lv[4]: Dažādi
lv[5]: Vārds, ko saņ�

en: d. | Once it has been properly configured, it will replace the regular WordPress emailing processes, so it's basically transparent for you and for WordPre
lv[0]: mēji redzēs savos e-pasta klientos:
lv[1]: Bez filtra
lv[2]: Veidnes nav atrastas.
lv[3]: Ņemiet vērā, ka, ja e-pastos sūtāt papildu galvenes, vienīgās

en: s. | Once you have properly configured the settings, the plugin will take care of all the emails sent through your WordPress installati
lv[0]: erīgās galvenes ir <em>From:</em>, <em>Reply-To:</em> un <em>X-*:</em>. <em>Bcc:</em> arī ir derīga, bet Mandrill nosūtīs sl

en: n. | Open & Click R
lv[0]: �pto kopiju tikai uz pirmo ad

en: te | Open R
lv[0]: esi, un pārējās

en: te | Ope
lv[0]: tiks kl

en: ed | Peri
lv[0]: si atme

en: ds | Quo
lv[0]: tas.
lv[1]: K

en: a: | Rejec
lv[0]: d tas ir par

en: s: | Reply-To Em
lv[0]: izi konfigurēts, t

en: il | Repo
lv[0]: s aizst�

en: ts | Reputati
lv[0]: s parastos

en: n: | Security check fail
lv[0]: ordPress e-pasta sūtīšana

en: d. | Select the template to u
lv[0]:  procesus, tāpēc tas būt�

en: e: | Send Emails with Mandrill requires PHP 5.6 or higher. Please upgrade your version of PHP to activa
lv[0]: bā ir pārredzams jums un WordPress.
lv[1]: Kad esat pareizi konfigurējis iestatījumus, spraudnis rūpēsies par vis

en: e. | Send T
lv[0]: em e-pastie

en: st | Send a test email using these setti
lv[0]: , kas nosūtīti caur jūsu WordPress instalāciju

en: gs | Send
lv[1]: Atvēr�

en: to | Sender Setti
lv[0]: anas un klikšķu bi

en: gs | Send
lv[0]: žums
lv[1]: Atv

en: r: | Sending Vol
lv[0]: �ršanas biežum

en: me | Setti
lv[1]: Atvērts
lv[2]: P

en: gs | Simply install wpMandrill and configure it to make it handle all the email functions of your WordPress installati
lv[0]: riodi
lv[1]: Kvota:
lv[2]: Noraidījumi:
lv[3]: Atbildēt uz e-pastu
lv[4]: Pārskati
lv[5]: Reputācija:
lv[6]: Drošības pārbaude neizdevās.
lv[7]: Atlasiet izmantojamo

en: n. | Sorry. Invalid API k
lv[0]: eidni:
lv[1]: Send Emails with Mandrill n

en: y. | Sub Acco
lv[0]: pieciešam

en: nt | Subj
lv[0]:  PHP 5

en: ct | T
lv[0]: 6 vai j

en: g: | T
lv[0]: unāks.

en: gs | Templ
lv[0]: Lūdzu

en: te | Test executed: %1$d emails sent, %2$d emails queued and %3$d emails rejec
lv[0]:  atjauniniet savu PHP versiju, lai aktivizētu.
lv[1]: Sūtīt testu
lv[2]: Nosūtīt testa e-past

en: ed | That's easy! Just do something like th
lv[0]: , izmantojot šos iestatījumus
lv[1]: Sūtīt uz
lv[2]: Sūt�

en: s: | There was a problem retrieving statisti
lv[0]: tāja iestatījumi
lv[1]: Sūtītājs:
lv[2]: Sūt

en: s. | This address will be used as the recipient where replies from the users will be sent
lv[0]: �šanas apjoms
lv[1]: Iestatījumi
lv[2]: Vienkārši instalējiet wpMandrill un konfigurēj

en: o: | This address will be used as the sender of the outgoing emai
lv[0]: et to, lai tas apstrādātu visas jūsu WordPress ins

en: s: | This array has the same structure of the parameter <em>template_content</em> of the API call <a href=\"https://mandrillapp.com/api/docs/messages.html#method=send-template\" target=\"_blank\">send-template</
lv[0]: alācijas e-pasta funkcijas.
lv[1]: Atvainojiet. Nederīga API atslēga.
lv[2]: Apakškonts
lv[3]: Temats
lv[4]: Atzīme:
lv[5]: Atzīmes
lv[6]: Veidne
lv[7]: Tests izpildīts: %1$d e-pasti nosūtīti, %2$d e-pasti rindā un %3$d e-pasti noraidīti
lv[8]: Tas i

en: >: | To get your API key, please visit your <a href=\"http://mandrillapp.com/settings/index\" target=\"_blank\">Mandrill Settings<
lv[0]:  viegli! Vienkārši dariet kaut ko līdzīgu:
lv[1]: Statistikas iegūšanā radās problēma.
lv[2]: Šī adrese tiks izmantota kā saņēmējs, u

en: a> | To test wpMandrill, log out, and try to use the <em>Forgot your password?</em> feature in WordPress (you don't need to reset your password though. Just check the headers of the email that it sends you, and you'll see that it comes from Mandrill's server
lv[0]:  kuru tiks sūtītas lietotāju atbildes:
lv[1]: Šī adrese tiks izmantota kā izejošo e-pastu sūtītājs:
lv[2]: Šim masīvam ir tāda pati struktūra kā API izsaukuma <a href=\"https://mandrillapp.com/api/docs/messages.html#method=send-template\" target=

en: ). | To use it, just instantiate an object passing your API key, and make the cal
lv[0]: "_blank\">send-template</a> parametram <em>template_content</em>:
lv[1]: Lai iegūtu savu API atslēgu,

en: s: | To use it, you must create a function that analyzes the payload that is about to be sent to Mandrill, and modify it based on your requirements. Then you'll need to add this function as the callback of the mentioned filter, using the <em>add_filter</em> WordPress call. And finally, insert it into your theme's functions.php file or you own plugin's fi
lv[0]: pmeklējiet <a href=\"http://mandrillapp.com/settings/index\" target=\"_blank\">Mandrill iestatījumus</a>
lv[1]: Lai testētu wpMandrill, izrakstieties un mēģiniet izmantot WordPress funkciju <em>Aizmirsāt paroli?</em> (jums nav jāatiestata sava parole. Vienkārši pārbaudiet e-pasta galvenes, ko tas jums nosūta, un redzēsiet, ka t

en: e. | To use this plugin you will ne
lv[0]: s nāk no Mandrill serveriem).
lv[1]: Lai to izmantotu,

en: d: | To
lv[0]: ienkā

en: ay | Total Volume per
lv[0]: ši izveidojiet objek

en: ay | Total Volume per Per
lv[0]: u, nododot savu API ats

en: od | Tot
lv[0]: ēgu,

en: l: | Track cli
lv[0]: un veiciet izsauk

en: ks | Track op
lv[0]: mus:
lv[1]: Lai to izmant

en: ns | Tracked clic
lv[0]: tu, jums jāizveid

en: s: | Tracked ope
lv[0]:  funkcija, kas analiz

en: s: | Track
lv[0]: � slodzi,

en: ng | Unkn
lv[0]: ura tiks

en: wn | Unknown request t
lv[0]: nosūtīta uz Mandrill, un

en: pe | Unope
lv[0]: odificē

en: ed | Vol
lv[0]: o atbi

en: me | We have exposed a simple function that allows you to add tags and specify the template to use, in addition to specifying the To, Subject and Body sections of the ema
lv[0]: stoši jūsu prasībām. Pēc tam šī funkcija jāpievieno kā minētā filtra atzvanīšana, izmantojot WordPress izsaukumu <em>add_filter</em>. Un visbei

en: l: | WooCommerce
lv[0]: zot ievietojiet to s

en: ix | You can change the value of this setting on the fly by using the %1$s filt
lv[0]: vas tēmas functions.php failā vai savā spraudņa failā.
lv[1]: Lai izm

en: r. | You can learn more about all of these features right from this pa
lv[0]: ntotu šo spraudni, jums būs nepieciešams:
lv[1]: Šodien
lv[2]: Kopējais a

en: e. | You can use the following code as an skeleton for your own callbac
lv[0]: joms dienā
lv[1]: Kopējais apjoms periodā
lv[2]: Kopā:
lv[3]: Izsekot

en: s: | You do not have sufficient permissions to access this pa
lv[0]: likšķiem
lv[1]: Izsekot atvēršanām
lv[2]: Izsekotie klikšķi

en: e. | You must define a valid sender ema
lv[1]: Izsekotās atvēršanas:
lv[2]: Izsekošana

en: l. | Your Mandrill accou
lv[0]: ezināms
lv[1]: Nezināms p

en: t. | ema
lv[0]: eprasī

en: ls | if you have any question about Mandrill or this plugin, visit the <a href=\"http://help.mandrill.com/\" target=\"_blank\">Mandrill's Support Center</
lv[0]: uma veids
lv[1]: Neatvērts
lv[2]: Apjoms
lv[3]: Esam atklājuši vienkāršu funkciju, kas ļauj pievienot atzīmes un norādīt izmantojamo veidni, papildus e-pasta sadaļu

en: >. | if you need to fine tune one or some of the emails sent through your WordPress installation, you will need to use the <em>mandrill_payload</em> filt
lv[0]: Kam, Temats un Pamatteksts norādīšanai:
lv[1]: WooCommerce labojums
lv[2]: Šī iestatījuma vērtību var mainīt lidojumā, izmantojot %1$s filtru.
lv[3]: Varat uzzināt vai

en: r. | in the last 30 d
lv[0]: āk par visām š

en: ys | in the last few d
lv[0]: �m funkcijām

en: ys | in the last few mon
lv[0]: ieši no šīs

en: hs | mandrill_nl
lv[0]: apas.
lv[1]: Varat iz

en: br | sends/h
lv[0]: antot šo kodu
