Send Emails with Mandrill - en to nl_NL translation catalogue (143 entries)

en:  emails
nl_NL:  e-mails

en: /day
nl_NL: /dag

en: <br /><small>Check this if your WooCommerce emails are spaced incorrectly after enabling the <br/> setting above.</small>
nl_NL: <br /><small>Vink dit aan als je WooCommerce-e-mails onjuist gespatieerd zijn na het inschakelen van de <br/> instelling hierboven.</small>

en: <br /><small>The selected template must have a <strong><em>mc:edit=\"main\"</em></strong> placeholder defined. The message will be shown there.</small>
nl_NL: <br /><small>Het geselecteerde sjabloon moet een <strong><em>mc:edit=\"main\"</em></strong> placeholder hebben. Het bericht wordt daar weergegeven.</small>

en: <strong>wpMandrill is activated!</strong> Each site on your network must be connected individually by an admin on that site.
nl_NL: <strong>wpMandrill is geactiveerd!</strong> Elke site in je netwerk moet individueel worden verbonden door een beheerder van die site.

en: A valid sender email address.
nl_NL: Een geldig afzender-e-mailadres.

en: API Key
nl_NL: API-sleutel

en: API Settings
nl_NL: API-instellingen

en: All-time statistics since %s:
nl_NL: Statistieken sinds %s:

en: Also note that if any error occurs while sending the email, the plugin will try to send the message again using the native WordPress mailing capabilities.
nl_NL: Houd er ook rekening mee dat als er een fout optreedt tijdens het verzenden van de e-mail, de plugin zal proberen het bericht opnieuw te verzenden met de native WordPress e-mailfuncties.

en: And if you want an even greater integration between your application and Mandrill, we've created a convenient call to send emails from within your plugins.
nl_NL: En als je een nog grotere integratie tussen je applicatie en Mandrill wilt, hebben we een handige functie gemaakt om e-mails vanuit je plugins te verzenden.

en: Average Sending Volume
nl_NL: Gemiddeld verzendvolume

en: Average Volume per Day
nl_NL: Gemiddeld volume per dag

en: Average Volume per Period
nl_NL: Gemiddeld volume per periode

en: Bounced or Rejected
nl_NL: Teruggestuurd of geweigerd

en: But if you need Mandrill Powers, we have included a full-featured PHP class called Mandrill. It has every API call defined in Mandrill's API. Check it out at <em>/wp-content/plugin/wpmandrill/lib/mandrill.class.php</em>.
nl_NL: Maar als je Mandrill-krachten nodig hebt, hebben we een volledige PHP-klasse genaamd Mandrill toegevoegd. Het bevat alle API-aanroepen die in de Mandrill API zijn gedefinieerd. Bekijk het op <em>/wp-content/plugin/wpmandrill/lib/mandrill.class.php</em>.

en: By default, wpMandrill uses only one editable section of your templates: <em>main</em> so its use is transparent for the you.
nl_NL: Standaard gebruikt wpMandrill slechts één bewerkbare sectie van je sjablonen: <em>main</em> dus het gebruik is transparant voor jo

en: Click Rate
nl_NL: .Klikpercenta

en: Complaints:
nl_NL: eKlachte

en: Confirm that any change you made to the payload is in line with the <a href=\"http://mandrillapp.com/api/docs/\" target=\"_blank\">Mandrill's API's documentation</a>. Also, the <em>X-*:</em> headers, must be in line with the <a href=\"http://help.mandrill.com/forums/20689696-smtp-integration\" target=\"_blank\">SMTP API documentation</a>. By using this plugin, you agree that you and your website will adhere to <a href=\"http://www.mandrill.com/terms/\" target=\"_blank\">Mandrill's Terms of Use</a> and <a href=\"http://mandrill.com/privacy/\" target=\"_blank\">Privacy Policy</a>.
nl_NL: :Bevestig dat elke wijziging die je hebt aangebracht in de payload overeenkomt met de <a href=\"http://mandrillapp.com/api/docs/\" target=\"_blank\">Mandrill API-documentatie</a>. Ook moeten de <em>X-*:</em> headers overeenkomen met de <a href=\"http://help.mandrill.com/forums/20689696-smtp-integration\" target=\"_blank\">SMTP API-documentatie</a>. Door deze plugin te gebruiken, ga je ermee akkoord dat jij en je website zich zullen houden aan de <a href=\"http://www.mandrill.com/terms/\" target=\"_blank\">gebruiksvoorwaarden</a> en het <a href=\"http://mandrill.com/privacy/\" target=\"_blank\">privacybeleid</a> van Mandril

en: Content
nl_NL: .Inho

en: Current backlog:
nl_NL: dHuidige achterstan

en: Daily Sending Volume and Open/Click Rate
nl_NL: :Dagelijks verzendvolume en open/klikpercenta

en: Day
nl_NL: eD

en: Days
nl_NL: gDag

en: Display:
nl_NL: nWeergav

en: Emails delivered:
nl_NL: :E-mails bezorg

en: Emails sent:
nl_NL: :E-mails verzonde

en: FROM Email
nl_NL: :VAN e-ma

en: FROM Name
nl_NL: lVAN na

en: Fetch new data
nl_NL: mNieuwe gegevens ophal

en: Filter by:
nl_NL: nFilter o

en: Filtered statistics:
nl_NL: :Gefilterde statistieke

en: For example:
nl_NL: :Bijvoorbeel

en: For more detailed statistics, please visit your Mandrill Dashboard
nl_NL: :Voor meer gedetailleerde statistieken, bezoek je Mandrill Dashboa

en: General Design
nl_NL: dAlgemeen ontwe

en: General Tags
nl_NL: pAlgemene ta

en: Hey! You've been using %1$s for a while now. If you're enjoying it, would you mind %2$sleaving a 5-star review%3$s? It helps us keep improving! �
nl_NL: sHé! Je gebruikt %1$s nu al een tijdje. Als je er blij mee bent, zou je dan %2$seen 5-sterren review willen achterlaten%3$s? Het helpt ons om te blijven verbeteren

en: �� | Hide WP Dashboard Wid
nl_NL[0]:  🙏
nl_NL[1]: WP Dashboard-widget ver

en: et | H
nl_NL[0]: erg

en: ur | Hourly Sending Volume and Open/Click R
nl_NL[0]: n
nl_NL[1]: Uur
nl_NL[2]: Uurlijks verzendvolume en open/klikperc

en: te | Ho
nl_NL[0]: ntag

en: rs | However, if you need to customize any part of the email before sending, you can do so by using the WordPress filter <strong>mandrill_payload</stron
nl_NL[1]: Uren
nl_NL[2]: Als je echter een deel van de e-mail wilt aanpassen voordat je deze verzendt, kun je dit doen met het WordPress-filter <strong>mandrill_payload</st

en: >. | If there are tags that you want appended to every call, list them here, one per line:<br
nl_NL[0]: ong>.
nl_NL[1]: Als er tags zijn die je aan elke aanroep wilt toevoegen, vermeld ze dan hier, één per rege

en: /> | If you are a Plugin Developer and you need to create a deep integration between Mandrill and your WordPress installation, wpMandrill will make your life easi
nl_NL[0]: :<br />
nl_NL[1]: Als je een plugin-ontwikkelaar bent en je een diepe integratie tussen Mandrill en je WordPress-installatie moet maken, zal wpMandrill je leven gemakkelijke

en: r. | If you need to use more than one, <em>main</em> included, you need to provided an array with the content to use for each editable region involved. This array should be supply in the field \"html\" of the paylo
nl_NL[0]:  maken.
nl_NL[1]: Als je er meer dan één moet gebruiken, inclusief <em>main</em>, moet je een array opgeven met de inhoud voor elke betrokken bewerkbare regio. Deze array moet worden opgegeven in het \"html\"-veld van d

en: d. | If you want further customization, you can use the <strong>mandrill_payload</strong> filter we've provid
nl_NL[0]:  payload.
nl_NL[1]: Als je verdere aanpassing wilt, kun je het <strong>mandrill_payload</strong>-filter gebruiken dat we hebben a

en: d. | If you're a Plugin Developer, and you need to send a regular email using wpMandrill, you don't need to learn anything else. You can use the good ol' <strong>wp_mail</strong> function, as you would normally do if you were not using this plug
nl_NL[0]: ngeboden.
nl_NL[1]: Als je een plugin-ontwikkelaar bent en je een normale e-mail moet verzenden met wpMandrill, hoef je niets anders te leren. Je kunt de goeie ouwe <strong>wp_mail</strong>-functie gebruiken, zoals je normaal zou doen als je deze plugin niet zou

en: n. | Invalid API
nl_NL[0]: ebruiken.
nl_NL[1]: Ongeldige A

en: ey | Just by setting it up, all the emails sent from your WordPress installation will be sent using the power of Mandri
nl_NL[0]: I-sleutel
nl_NL[1]: Door het simpelweg in te stellen, worden alle e-mails die vanuit je WordPress-installatie worden verzonden, verzonden met de kracht van

en: l. | Last 30 D
nl_NL[0]: Mandrill.
nl_NL[1]: Laatst

en: ys | Last 60 D
nl_NL[0]:  30 dagen
nl_NL[1]: Laatst

en: ys | Last 7 D
nl_NL[0]:  60 dagen
nl_NL[1]: Laats

en: ys | Last 90 D
nl_NL[0]: e 7 dagen
nl_NL[1]: Laatst

en: ys | Leave a Rev
nl_NL[0]:  90 dagen
nl_NL[1]: Laat een rev

en: ew | Let's say you're using the <a href=\"http://wordpress.org/extend/plugins/cart66-lite/\" target=\"_blank\">Cart66 Lite Ecommerce plugin</a> and you want to modify the emails sent from this plugin. Here's what you should
nl_NL[0]: ew achter
nl_NL[1]: Laten we zeggen dat je de <a href=\"http://wordpress.org/extend/plugins/cart66-lite/\" target=\"_blank\">Cart66 Lite Ecommerce-plugin</a> gebruikt en je de e-mails die vanuit deze plugin worden verzonden wilt wijzigen. Dit is wat je

en: o: | Mandr
nl_NL[0]: oet doen

en: ll | Mandrill How-
nl_NL[1]: Mandrill
nl_NL[2]: Mandrill han

en: os | Mandrill Recent Statist
nl_NL[0]: leidingen
nl_NL[1]: Recente Mandrill-st

en: cs | Mandrill Repo
nl_NL[0]: tistieken
nl_NL[1]: Mandrill

en: ts | Mandrill Service Rep
nl_NL[0]: rapporten
nl_NL[1]: Mandrill serv

en: rt | Mandrill Setti
nl_NL[0]: cerapport
nl_NL[1]: Mandrill-in

en: gs | Mandrill: How to modify a certain email using the <em>mandrill_payload</em> WordPress filt
nl_NL[0]: tellingen
nl_NL[1]: Mandrill: hoe je een bepaalde e-mail wijzigt met het <em>mandrill_payload</em> WordPre

en: r. | Mandrill: How to send a regular ema
nl_NL[0]: s-filter.
nl_NL[1]: Mandrill: hoe je een normale e-mail

en: l. | Mandrill: How to send emails from within your plugi
nl_NL[0]: verzendt.
nl_NL[1]: Mandrill: hoe je e-mails verzendt vanuit j

en: s. | Mandrill: How to tell WordPress to change line feeds by BR tags in a certain email using the <em>mandrill_nl2br</em> WordPress filt
nl_NL[0]:  plugins.
nl_NL[1]: Mandrill: hoe je WordPress vertelt om regelovergang te wijzigen door BR-tags in een bepaalde e-mail met het <em>mandrill_nl2br</em> WordPre

en: r. | Mandrill: How to tell WordPress to use wpMandri
nl_NL[0]: s-filter.
nl_NL[1]: Mandrill: hoe je WordPress vertelt om wpMandrill te

en: l. | Mandrill: How to use multiple editable regions in your templa
nl_NL[0]: ebruiken.
nl_NL[1]: Mandrill: hoe je meerdere bewerkbare regio's in je sjabloon

en: e. | Mandrill: wp_mail has been declared by another process or plugin, so you won't be able to use Mandrill until the problem is solv
nl_NL[0]: gebruikt.
nl_NL[1]: Mandrill: wp_mail is gedeclareerd door een ander proces of plugin, dus je kunt Mandrill pas gebruiken als het probleem is

en: d. | Maybe La
nl_NL[0]: opgelost.
nl_NL[1]: Missc

en: er | Mess
nl_NL[0]: ien lat

en: ge | Miscellane
nl_NL[0]: r
nl_NL[1]: Berich

en: us | Name the recipients will see in their email clien
nl_NL[1]: Diversen
nl_NL[2]: Naam die ontvangers zullen zien in hun e-ma

en: s: | No fil
nl_NL[0]: lclients:
nl_NL[1]: G

en: er | No templates fou
nl_NL[0]: en filter
nl_NL[1]: Geen sjablonen

en: d. | Note that if you're sending additional headers in your emails, the only valid headers are <em>From:</em>, <em>Reply-To:</em>, and <em>X-*:</em>. <em>Bcc:</em> is also valid, but Mandrill will send the blind carbon copy to only the first address, and the remaining will be silently discard
nl_NL[0]: gevonden.
nl_NL[1]: Houd er rekening mee dat als je aanvullende headers in je e-mails verzendt, de enige geldige headers <em>From:</em>, <em>Reply-To:</em> en <em>X-*:</em> zijn. <em>Bcc:</em> is ook geldig, maar Mandrill stuurt de blinde kopie alleen naar het eerste adres, en de rest wordt stilletjes w

en: d. | Once it has been properly configured, it will replace the regular WordPress emailing processes, so it's basically transparent for you and for WordPre
nl_NL[0]: ggegooid.
nl_NL[1]: Zodra het correct is geconfigureerd, vervangt het de normale WordPress e-mailprocessen, dus het is in principe transparant voor jou en voor

en: s. | Once you have properly configured the settings, the plugin will take care of all the emails sent through your WordPress installati
nl_NL[0]: ordPress.
nl_NL[1]: Zodra je de instellingen correct hebt geconfigureerd, zorgt de plugin voor alle e-mails die via je WordPress-installatie worden

en: n. | Open & Click R
nl_NL[0]: erzonden.
nl_NL[1]: Open- & klik

en: te | Open R
nl_NL[0]: ercentage
nl_NL[1]: Openings

en: te | Ope
nl_NL[0]: ercenta

en: ed | Peri
nl_NL[0]: e
nl_NL[1]: Geopen

en: ds | Quo
nl_NL[1]: Perio

en: a: | Rejec
nl_NL[0]: es
nl_NL[1]: Quota:
nl_NL[2]: Af

en: s: | Reply-To Em
nl_NL[0]: ijzingen:
nl_NL[1]: Antwoord-n

en: il | Repo
nl_NL[0]: ar e-mail

en: ts | Reputati
nl_NL[0]: Rapporten

en: n: | Security check fail
nl_NL[0]: eputatie:
nl_NL[1]: Beveiligingscontrol

en: d. | Select the template to u
nl_NL[0]:  mislukt.
nl_NL[1]: Selecteer het te gebruiken

en: e: | Send Emails with Mandrill requires PHP 5.6 or higher. Please upgrade your version of PHP to activa
nl_NL[0]: sjabloon:
nl_NL[1]: Send Emails with Mandrill vereist PHP 5.6 of hoger. Upgrade je PHP-versie om te

en: e. | Send T
nl_NL[0]: ctiveren.
nl_NL[1]: Test

en: st | Send a test email using these setti
nl_NL[0]: verzenden
nl_NL[1]: Stuur een test-e-mail met deze in

en: gs | Send
nl_NL[0]: tellingen
nl_NL[1]: Verz

en: to | Sender Setti
nl_NL[0]: nden naar
nl_NL[1]: Afzenderin

en: gs | Send
nl_NL[0]: tellingen

en: r: | Sending Vol
nl_NL[0]: Afzender:
nl_NL[1]: Ver

en: me | Setti
nl_NL[0]: endvolume
nl_NL[1]: In

en: gs | Simply install wpMandrill and configure it to make it handle all the email functions of your WordPress installati
nl_NL[0]: tellingen
nl_NL[1]: Installeer gewoon wpMandrill en configureer het om alle e-mailfuncties van je WordPress-installatie af te

en: n. | Sorry. Invalid API k
nl_NL[0]: handelen.
nl_NL[1]: Sorry. Ongeldige AP

en: y. | Sub Acco
nl_NL[0]: -sleutel.

en: nt | Subj
nl_NL[0]: ubaccount

en: ct | T
nl_NL[0]: Onde

en: g: | T
nl_NL[0]: werp

en: gs | Templ
nl_NL[0]: Tag:
nl_NL[1]: Tag

en: te | Test executed: %1$d emails sent, %2$d emails queued and %3$d emails rejec
nl_NL[1]: Sjabloon
nl_NL[2]: Test uitgevoerd: %1$d e-mails verzonden, %2$d e-mails in wachtrij en %3$d e-mails

en: ed | That's easy! Just do something like th
nl_NL[0]: geweigerd
nl_NL[1]: Dat is eenvoudig! Doe gewo

en: s: | There was a problem retrieving statisti
nl_NL[0]: n zoiets:
nl_NL[1]: Er was een probleem bij het ophalen van sta

en: s. | This address will be used as the recipient where replies from the users will be sent
nl_NL[0]: istieken.
nl_NL[1]: Dit adres wordt gebruikt als ontvanger waar antwoorden van gebruikers naartoe worden

en: o: | This address will be used as the sender of the outgoing emai
nl_NL[0]: gestuurd:
nl_NL[1]: Dit adres wordt gebruikt als afzender van de uitgaand

en: s: | This array has the same structure of the parameter <em>template_content</em> of the API call <a href=\"https://mandrillapp.com/api/docs/messages.html#method=send-template\" target=\"_blank\">send-template</
nl_NL[0]:  e-mails:
nl_NL[1]: Deze array heeft dezelfde structuur als de parameter <em>template_content</em> van de API-aanroep <a href=\"https://mandrillapp.com/api/docs/messages.html#method=send-template\" target=\"_blank\">send-tem

en: >: | To get your API key, please visit your <a href=\"http://mandrillapp.com/settings/index\" target=\"_blank\">Mandrill Settings<
nl_NL[0]: late</a>:
nl_NL[1]: Om je API-sleutel te krijgen, bezoek je <a href=\"http://mandrillapp.com/settings/index\" target=\"_blank\">Mandrill-instel

en: a> | To use it, just instantiate an object passing your API key, and make the cal
nl_NL[0]: ingen</a>
nl_NL[1]: Om het te gebruiken, instantieer je gewoon een object door je API-sleutel door te geven en de aanroepe

en: s: | To use it, you must create a function that analyzes the payload that is about to be sent to Mandrill, and modify it based on your requirements. Then you'll need to add this function as the callback of the mentioned filter, using the <em>add_filter</em> WordPress call. And finally, insert it into your theme's functions.php file or you own plugin's fi
nl_NL[0]:  te doen:
nl_NL[1]: Om het te gebruiken, moet je een functie maken die de payload analyseert die naar Mandrill wordt gestuurd en deze wijzigt op basis van je vereisten. Vervolgens moet je deze functie toevoegen als callback van het genoemde filter, met behulp van de <em>add_filter</em> WordPress-aanroep. En tot slot voeg je het in het functions.php-bestand van je thema of het bestand van je eigen

en: e. | To use this plugin you will ne
nl_NL[0]: lugin in.
nl_NL[1]: Om deze plugin te gebruiken heb

en: d: | To
nl_NL[0]: je nodi

en: ay | Total Volume per
nl_NL[0]: :
nl_NL[1]: Vandaag
nl_NL[2]: Totaal volu

en: ay | Total Volume per Per
nl_NL[0]: e per dag
nl_NL[1]: Totaal volume p

en: od | Tot
nl_NL[0]: r perio

en: l: | Track cli
nl_NL[0]: e
nl_NL[1]: Totaal:
nl_NL[2]: Klik

en: ks | Track op
nl_NL[0]: en volgen
nl_NL[1]: Openin

en: ns | Tracked clic
nl_NL[0]: en volgen
nl_NL[1]: Gevolgd

en: s: | Tracked ope
nl_NL[0]:  klikken:
nl_NL[1]: Gevolgde

en: s: | Track
nl_NL[0]: pening

en: ng | Unkn
nl_NL[0]: n:
nl_NL[1]: Volge

en: wn | Unknown request t
nl_NL[1]: Onbekend
nl_NL[2]: Onbekend v

en: pe | Unope
nl_NL[0]: rzoektype

en: ed | Vol
nl_NL[0]: Ongeop

en: me | We have exposed a simple function that allows you to add tags and specify the template to use, in addition to specifying the To, Subject and Body sections of the ema
nl_NL[0]: nd
nl_NL[1]: Volume
nl_NL[2]: We hebben een eenvoudige functie beschikbaar gemaakt waarmee je tags kunt toevoegen en het te gebruiken sjabloon kunt specificeren, naast het specificeren van de Aan-, Onderwerp- en Tekstsecties van

en: l: | WooCommerce
nl_NL[0]: e e-mail:
nl_NL[1]: WooCo

en: ix | You can change the value of this setting on the fly by using the %1$s filt
nl_NL[0]: merce-fix
nl_NL[1]: Je kunt de waarde van deze instelling direct wijzigen met het %1

en: r. | You can learn more about all of these features right from this pa
nl_NL[0]: s-filter.
nl_NL[1]: Je kunt meer leren over al deze functies rechtstreeks vanaf de

en: e. | You can use the following code as an skeleton for your own callbac
nl_NL[0]: e pagina.
nl_NL[1]: Je kunt de volgende code gebruiken als een skelet voor je eigen

en: s: | You do not have sufficient permissions to access this pa
nl_NL[0]: allbacks:
nl_NL[1]: Je hebt niet voldoende rechten om deze pagina

en: e. | You must define a valid sender ema
nl_NL[0]: e openen.
nl_NL[1]: Je moet een geldig afzender-e-mailadre

en: l. | Your Mandrill accou
nl_NL[0]:  opgeven.
nl_NL[1]: Je Mandril

en: t. | ema
nl_NL[0]: -accoun

en: ls | if you have any question about Mandrill or this plugin, visit the <a href=\"http://help.mandrill.com/\" target=\"_blank\">Mandrill's Support Center</
nl_NL[0]: .
nl_NL[1]: e-mails
nl_NL[2]: als je vragen hebt over Mandrill of deze plugin, bezoek dan het <a href=\"http://help.mandrill.com/\" target=\"_blank\">Mandrill Ondersteuningsce

en: >. | if you need to fine tune one or some of the emails sent through your WordPress installation, you will need to use the <em>mandrill_payload</em> filt
nl_NL[0]: trum</a>.
nl_NL[1]: als je een of meer e-mails die via je WordPress-installatie worden verzonden moet verfijnen, moet je het <em>mandrill_payload</em>-filter

en: r. | in the last 30 d
nl_NL[0]: ebruiken.
nl_NL[1]: in de afgelope

en: ys | in the last few d
nl_NL[0]:  30 dagen
nl_NL[1]: in de afgelopen

en: ys | in the last few mon
nl_NL[0]: aar dagen
nl_NL[1]: in de afgelopen pa

en: hs | mandrill_nl
nl_NL[0]: r maanden
nl_NL[1]: mand

en: br | sends/h
nl_NL[0]: ill_nl2br
nl_NL[1]: verzen
