Send Emails with Mandrill - en to pl_PL translation catalogue (71 entries)

en: Hey! You've been using %1$s for a while now. If you're enjoying it, would you mind %2$sleaving a 5-star review%3$s? It helps us keep improving! 🙏
pl_PL: Hej! Używasz %1$s już od jakiegoś czasu. Jeśli Ci się podoba, czy mógłbyś %2$szostawić 5-gwiazdkową recenzję%3$s? To pomaga nam się rozwijać! 🙏

en: Leave a Review
pl_PL: Zostaw recenzję

en: Maybe Later
pl_PL: Może później

en: API Settings
pl_PL: Ustawienia API

en: API Key
pl_PL: Klucz API

en: Sender Settings
pl_PL: Ustawienia nadawcy

en: FROM Name
pl_PL: Nazwa nadawcy

en: FROM Email
pl_PL: E-mail nadawcy

en: Reply-To Email
pl_PL: E-mail odpowiedzi

en: Sub Account
pl_PL: Podkonto

en: Tracking
pl_PL: Śledzenie

en: Track opens
pl_PL: Śledź otwarcia

en: Track clicks
pl_PL: Śledź kliknięcia

en: General Design
pl_PL: Ogólny projekt

en: Template
pl_PL: Szablon

en: Content
pl_PL: Zawartość

en: WooCommerce Fix
pl_PL: Poprawka WooCommerce

en: General Tags
pl_PL: Ogólne tagi

en: Tags
pl_PL: Tagi

en: Send a test email using these settings
pl_PL: Wyślij testowy e-mail używając tych ustawień

en: Send to
pl_PL: Wyślij do

en: Subject
pl_PL: Temat

en: Message
pl_PL: Wiadomość

en: Miscellaneous
pl_PL: Różne

en: Hide WP Dashboard Widget
pl_PL: Ukryj widget pulpitu WP

en: Mandrill Settings
pl_PL: Ustawienia Mandrill

en: Mandrill Reports
pl_PL: Raporty Mandrill

en: <strong>wpMandrill is activated!</strong> Each site on your network must be connected individually by an admin on that site.
pl_PL: <strong>wpMandrill jest aktywowany!</strong> Każda witryna w Twojej sieci musi być podłączona indywidualnie przez administratora tej witryny.

en: Mandrill: wp_mail has been declared by another process or plugin, so you won't be able to use Mandrill until the problem is solved.
pl_PL: Mandrill: wp_mail został zadeklarowany przez inny proces lub wtyczkę, więc nie będziesz mógł używać Mandrill, dopóki problem nie zostanie rozwiązany.

en: To use this plugin you will need:
pl_PL: Aby użyć tej wtyczki, będziesz potrzebować:

en: Your Mandrill account.
pl_PL: Twojego konta Mandrill.

en: A valid sender email address.
pl_PL: Prawidłowego adresu e-mail nadawcy.

en: Once you have properly configured the settings, the plugin will take care of all the emails sent through your WordPress installation.
pl_PL: Po prawidłowym skonfigurowaniu ustawień wtyczka zajmie się wszystkimi e-mailami wysyłanymi przez Twoją instalację WordPress.

en: However, if you need to customize any part of the email before sending, you can do so by using the WordPress filter <strong>mandrill_payload</strong>.
pl_PL: Jeśli jednak musisz dostosować jakąkolwiek część e-maila przed wysłaniem, możesz to zrobić za pomocą filtra WordPress <strong>mandrill_payload</strong>.

en: This filter has the same structure as Mandrill's API call <a href="http://mandrillapp.com/api/docs/messages.html#method=send" target="_blank">/messages/send</a>, except that it can have one additional parameter when the email is based on a template. The parameter is called "<em>template</em>", which is an associative array of two elements (the first element, a string whose key is "<em>template_name</em>", and a second parameter whose key is "<em>template_content</em>". Its value is an array with the same structure of the parameter "<em>template_content</em>" in the call <a href="http://mandrillapp.com/api/docs/messages.html#method=send-template" target="_blank">/messages/send-template</a>.).
pl_PL: Ten filtr ma taką samą strukturę jak wywołanie API Mandrill <a href="http://mandrillapp.com/api/docs/messages.html#method=send" target="_blank">/messages/send</a>, z wyjątkiem tego, że może mieć jeden dodatkowy parametr, gdy e-mail jest oparty na szablonie. Parametr nazywa się "<em>template</em>" i jest tablicą asocjacyjną dwóch elementów (pierwszy element to ciąg, którego kluczem jest "<em>template_name</em>", a drugi parametr, którego kluczem jest "<em>template_content</em>". Jego wartością jest tablica o tej samej strukturze co parametr "<em>template_content</em>" w wywołaniu <a href="http://mandrillapp.com/api/docs/messages.html#method=send-template" target="_blank">/messages/send-template</a>.).

en: Note that if you're sending additional headers in your emails, the only valid headers are <em>From:</em>, <em>Reply-To:</em>, and <em>X-*:</em>. <em>Bcc:</em> is also valid, but Mandrill will send the blind carbon copy to only the first address, and the remaining will be silently discarded.
pl_PL: Zwróć uwagę, że jeśli wysyłasz dodatkowe nagłówki w swoich e-mailach, jedynymi prawidłowymi nagłówkami są <em>From:</em>, <em>Reply-To:</em> i <em>X-*:</em>. <em>Bcc:</em> jest również prawidłowe, ale Mandrill wyśle ukrytą kopię tylko na pierwszy adres, a pozostałe zostaną cicho odrzucone.

en: Also note that if any error occurs while sending the email, the plugin will try to send the message again using the native WordPress mailing capabilities.
pl_PL: Zwróć również uwagę, że jeśli wystąpi jakikolwiek błąd podczas wysyłania e-maila, wtyczka spróbuje wysłać wiadomość ponownie, używając natywnych możliwości wysyłki poczty WordPress.

en: Confirm that any change you made to the payload is in line with the <a href="http://mandrillapp.com/api/docs/" target="_blank">Mandrill's API's documentation</a>. Also, the <em>X-*:</em> headers, must be in line with the <a href="http://help.mandrill.com/forums/20689696-smtp-integration" target="_blank">SMTP API documentation</a>. By using this plugin, you agree that you and your website will adhere to <a href="http://www.mandrill.com/terms/" target="_blank">Mandrill's Terms of Use</a> and <a href="http://mandrill.com/privacy/" target="_blank">Privacy Policy</a>.
pl_PL: Potwierdź, że każda zmiana, którą wprowadziłeś w ładunku, jest zgodna z <a href="http://mandrillapp.com/api/docs/" target="_blank">dokumentacją API Mandrill</a>. Również nagłówki <em>X-*:</em> muszą być zgodne z <a href="http://help.mandrill.com/forums/20689696-smtp-integration" target="_blank">dokumentacją API SMTP</a>. Używając tej wtyczki, zgadzasz się, że Ty i Twoja witryna będziecie przestrzegać <a href="http://www.mandrill.com/terms/" target="_blank">Warunków użytkowania Mandrill</a> i <a href="http://mandrill.com/privacy/" target="_blank">Polityki prywatności</a>.

en: if you have any question about Mandrill or this plugin, visit the <a href="http://help.mandrill.com/" target="_blank">Mandrill's Support Center</a>.
pl_PL: jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Mandrill lub tej wtyczki, odwiedź <a href="http://help.mandrill.com/" target="_blank">Centrum wsparcia Mandrill</a>.

en: Setup
pl_PL: Konfiguracja

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Reports
pl_PL: Raporty

en: Send Test
pl_PL: Wyślij test

en: Mandrill How-Tos
pl_PL: Poradniki Mandrill

en: You must define a valid sender email.
pl_PL: Musisz zdefiniować prawidłowy adres e-mail nadawcy.

en: Test executed: %1$d emails sent, %2$d emails queued and %3$d emails rejected
pl_PL: Test wykonany: %1$d e-maili wysłano, %2$d e-maili w kolejce i %3$d e-maili odrzucono

en: To get your API key, please visit your <a href="http://mandrillapp.com/settings/index" target="_blank">Mandrill Settings</a>
pl_PL: Aby uzyskać klucz API, odwiedź <a href="http://mandrillapp.com/settings/index" target="_blank">Ustawienia Mandrill</a>

en: Sorry. Invalid API key.
pl_PL: Przepraszamy. Nieprawidłowy klucz API.

en: This address will be used as the sender of the outgoing emails:
pl_PL: Ten adres będzie używany jako nadawca wychodzących e-maili:

en: Name the recipients will see in their email clients:
pl_PL: Nazwa, którą odbiorcy zobaczą w swoich klientach poczty:

en: This address will be used as the recipient where replies from the users will be sent to:
pl_PL: Ten adres będzie używany jako odbiorca, na który będą wysyłane odpowiedzi od użytkowników:

en: Leave blank to use the FROM Email. If you want to override this setting, you must use the <em><a href="#" onclick="jQuery('a#contextual-help-link').trigger('click');return false;">mandrill_payload</a></em> WordPress filter.
pl_PL: Pozostaw puste, aby użyć e-maila nadawcy. Jeśli chcesz nadpisać to ustawienie, musisz użyć filtra WordPress <em><a href="#" onclick="jQuery('a#contextual-help-link').trigger('click');return false;">mandrill_payload</a></em>.

en: Name of the sub account you wish to use (optional):
pl_PL: Nazwa podkonta, którego chcesz użyć (opcjonalnie):

en: No templates found.
pl_PL: Nie znaleziono szablonów.

en: Select the template to use:
pl_PL: Wybierz szablon do użycia:

en: <br /><small>The selected template must have a <strong><em>mc:edit="main"</em></strong> placeholder defined. The message will be shown there.</small>
pl_PL: <br /><small>Wybrany szablon musi mieć zdefiniowany symbol zastępczy <strong><em>mc:edit="main"</em></strong>. Wiadomość zostanie tam wyświetlona.</small>

en: Replace all line feeds ("\n") by &lt;br/&gt; in the message body?
pl_PL: Zastąpić wszystkie znaki nowej linii ("\n") przez &lt;br/&gt; w treści wiadomości?

en: <br /><small>If you are sending HTML emails already keep this setting deactivated.<br/>But if you are sending text only emails (WordPress default) this option might help your emails look better.</small>
pl_PL: <br /><small>Jeśli już wysyłasz e-maile HTML, pozostaw to ustawienie wyłączone.<br/>Ale jeśli wysyłasz e-maile tylko tekstowe (domyślne w WordPress), ta opcja może pomóc Twoim e-mailom wyglądać lepiej.</small>

en: You can change the value of this setting on the fly by using the %1$s filter.
pl_PL: Możesz zmienić wartość tego ustawienia w locie, używając filtra %1$s.

en: <br /><small>Check this if your WooCommerce emails are spaced incorrectly after enabling the <br/> setting above.</small>
pl_PL: <br /><small>Zaznacz to, jeśli Twoje e-maile WooCommerce są nieprawidłowo rozmieszczone po włączeniu powyższego ustawienia <br/>.</small>

en: If there are tags that you want appended to every call, list them here, one per line:<br />
pl_PL: Jeśli są tagi, które chcesz dołączyć do każdego wywołania, wypisz je tutaj, jeden na linię:<br />

en: Also keep in mind that you can add or remove tags using the <em><a href="#" onclick="jQuery('a#contextual-help-link').trigger('click');return false;">mandrill_payload</a></em> WordPress filter.
pl_PL: Pamiętaj również, że możesz dodawać lub usuwać tagi za pomocą filtra WordPress <em><a href="#" onclick="jQuery('a#contextual-help-link').trigger('click');return false;">mandrill_payload</a></em>.

en: Mandrill Recent Statistics
pl_PL: Ostatnie statystyki Mandrill

en: Security check failed.
pl_PL: Sprawdzenie bezpieczeństwa nie powiodło się.

en: Today
pl_PL: Dzisiaj

en: Last 7 Days
pl_PL: Ostatnie 7 dni

en: Bounced or Rejected
pl_PL: Odrzucone lub zwrócone

en: Opened
pl_PL: Otwarte

en: Unopened
pl_PL: Nieotwarte

en: There was a problem retrieving statistics.
pl_PL: Wystąpił problem z pobieraniem statystyk.

en: Filter by:
pl_PL: Filtruj według:
