Send Emails with Mandrill - en to sv_SE translation catalogue (157 entries)

en:  emails
sv_SE:  e-postmeddelanden

en: $message[\"html\"] = array( array(\"name\" => region_name_1\", \"content\" => \"My awesome content for Region 1\"), ... , array( \"name\" => region_name_2\", \"content\" => \"My awesome content for Region 2\") )
sv_SE: $message[\"html\"] = array( array(\"name\" => region_name_1\", \"content\" => \"Mitt fantastiska innehåll för Region 1\"), ... , array( \"name\" => region_name_2\", \"content\" => \"Mitt fantastiska innehåll för Region 2\

en: &lt;?php $mandrill = Mandrill($my_api_key); echo $mandrill->ping(); ?&gt;
sv_SE: ) )&lt;?php $mandrill = Mandrill($my_api_key); echo $mandrill->ping(); ?

en: &lt;?php wpMandrill::mail($to, $subject, $html, $headers = '', $attachments = array(), $tags = array(), $from_name = '', $from_email = '', $template_name = ''); ?&gt;
sv_SE: gt;&lt;?php wpMandrill::mail($to, $subject, $html, $headers = '', $attachments = array(), $tags = array(), $from_name = '', $from_email = '', $template_name = ''); ?

en: &lt;?php wp_mail('your@address.com', 'Your subject', 'Your message'); ?&gt;
sv_SE: gt;&lt;?php wp_mail('your@address.com', 'Ditt ämne', 'Ditt meddelande');

en: /day
sv_SE: &gt;

en: <br /><small>Check this if your WooCommerce emails are spaced incorrectly after enabling the <br/> setting above.</small>
sv_SE: /dag<br /><small>Markera detta om dina WooCommerce-mejl har felaktiga mellanrum efter att du aktiverat <br/>-inställningen ovan.</

en: <br /><small>If you are sending HTML emails already keep this setting deactivated.<br/>But if you are sending text only emails (WordPress default) this option might help your emails look better.</small>
sv_SE: mall><br /><small>Om du redan skickar HTML-mejl, behåll denna inställning inaktiverad.<br/>Men om du skickar e-post med bara text (WordPress standardinställning) kan detta alternativ hjälpa dina mejl att se bättre

en: <br /><small>The selected template must have a <strong><em>mc:edit=\"main\"</em></strong> placeholder defined. The message will be shown there.</small>
sv_SE: t.</small><br /><small>Den valda mallen måste ha en <strong><em>mc:edit=\"main\"</em></strong>-platshållare definierad. Meddelandet visas

en: <strong>wpMandrill is activated!</strong> Each site on your network must be connected individually by an admin on that site.
sv_SE: där.</small><strong>wpMandrill är aktiverat!</strong> Varje webbplats i ditt nätverk måste anslutas individuellt av en administratör p

en: A valid sender email address.
sv_SE: � den webbplatsen.En giltig avs

en: API Key
sv_SE: �ndar-e-po

en: API Settings
sv_SE: tadress.API-nyck

en: All-time statistics since %s:
sv_SE: lAPI-inställningarAll

en: Also keep in mind that you can add or remove tags using the <em><a href=\"#\" onclick=\"jQuery('a#contextual-help-link').trigger('click');return false;\">mandrill_payload</a></em> WordPress filter.
sv_SE: statistik sedan %s: Tänk också på att du kan lägga till eller ta bort taggar med hjälp av WordPress-filtret <em><a href=\"#\" onclick=\"jQuery('a#contextual-help-link').trigger('click');return false;\">

en: Also note that if any error occurs while sending the email, the plugin will try to send the message again using the native WordPress mailing capabilities.
sv_SE: andrill_payload</a></em>.Observera också att om något fel uppstår vid e-postsändning kommer tillägget att försöka skicka meddelandet igen med Wor

en: And if you want an even greater integration between your application and Mandrill, we've created a convenient call to send emails from within your plugins.
sv_SE: Press inbyggda e-postfunktioner.Och om du vill ha en ännu djupare integration mellan din applikation och Mandrill har vi skapat ett smidigt anrop för att

en: Average Sending Volume
sv_SE: kicka e-post inifrån dina t

en: Average Volume per Day
sv_SE: llägg.Genomsnittlig sänd

en: Average Volume per Period
sv_SE: ingsvolymGenomsnittlig volym

en: Bounced or Rejected
sv_SE: er dagGenomsnittlig vo

en: But if you need Mandrill Powers, we have included a full-featured PHP class called Mandrill. It has every API call defined in Mandrill's API. Check it out at <em>/wp-content/plugin/wpmandrill/lib/mandrill.class.php</em>.
sv_SE: ym per periodStudsade eller avvisadeMen om du behöver Mandrill-krafter har vi inkluderat en fullständig PHP-klass som heter Mandrill. Den har varje API-anrop definierat i Mandrills API. Kolla in den på <em>/wp-content/plugi

en: By default, wpMandrill uses only one editable section of your templates: <em>main</em> so its use is transparent for the you.
sv_SE: /wpmandrill/lib/mandrill.class.php</em>.Som standard använder wpMandrill bara en redigerbar sektion av dina mallar: <em>main</em

en: Click Rate
sv_SE: , så använd

en: Complaints:
sv_SE: ingen är

en: Confirm that any change you made to the payload is in line with the <a href=\"http://mandrillapp.com/api/docs/\" target=\"_blank\">Mandrill's API's documentation</a>. Also, the <em>X-*:</em> headers, must be in line with the <a href=\"http://help.mandrill.com/forums/20689696-smtp-integration\" target=\"_blank\">SMTP API documentation</a>. By using this plugin, you agree that you and your website will adhere to <a href=\"http://www.mandrill.com/terms/\" target=\"_blank\">Mandrill's Terms of Use</a> and <a href=\"http://mandrill.com/privacy/\" target=\"_blank\">Privacy Policy</a>.
sv_SE: transparent för dig.KlickfrekvensKlagomål:Bekräfta att alla ändringar du gjort i nyttolasten överensstämmer med <a href=\"http://mandrillapp.com/api/docs/\" target=\"_blank\">Mandrills API-dokumentation</a>. Dessutom måste <em>X-*:</em>-rubrikerna överensstämma med <a href=\"http://help.mandrill.com/forums/20689696-smtp-integration\" target=\"_blank\">SMTP API-dokumentationen</a>. Genom att använda detta tillägg godkänner du att du och din webbplats följer <a href=\"http://www.mandrill.com/terms/\" target=\"_blank\">Mandrills användarvillkor</a> och <a href=\"http://mandr

en: Content
sv_SE: ll.com/p

en: Current backlog:
sv_SE: ivacy/\" target=\"_bla

en: Daily Sending Volume and Open/Click Rate
sv_SE: k\">integritetspolicy</a>.InnehållAktuell efte

en: Day
sv_SE: sl�

en: Days
sv_SE: pning

en: Display:
sv_SE: Dagl

en: Emails delivered:
sv_SE: g sändningsvolym

en: Emails sent:
sv_SE: ch öppnings-/kl

en: FROM Email
sv_SE: ckfrekvens

en: FROM Name
sv_SE: agDagar

en: Fetch new data
sv_SE: isa:E-post l

en: Filter by:
sv_SE: vererade:E-pos

en: Filtered statistics:
sv_SE:  skickade:FRÅN e-p

en: For example:
sv_SE: stFRÅN namn

en: For more detailed statistics, please visit your Mandrill Dashboard
sv_SE: Hämta ny dataFiltrera efter:Filtrerad statistik:Till exempel

en: General Design
sv_SE: För mer det

en: General Tags
sv_SE: ljerad statisti

en: Hey! You've been using %1$s for a while now. If you're enjoying it, would you mind %2$sleaving a 5-star review%3$s? It helps us keep improving! �
sv_SE: , besök din Mandrill-instrumentpanelAllmän designAllmänna taggarHej! Du har använt %1$s ett tag nu. Om du gillar det, skulle du kunna %2$slämna

en: �� | Hide WP Dashboard Wid
sv_SE[0]: en 5-stjärnig recension%3$s? Det

en: et | H
sv_SE[0]: hjäl

en: ur | Hourly Sending Volume and Open/Click R
sv_SE[0]: er oss att fortsätta förbättra! 🙏
sv_SE[1]: Dölj WP-ins

en: te | Ho
sv_SE[0]: rument

en: rs | However, if you need to customize any part of the email before sending, you can do so by using the WordPress filter <strong>mandrill_payload</stron
sv_SE[0]: anelens widget
sv_SE[1]: Timme
sv_SE[2]: Sändningsvolym per timme och öppnings-/klickfrekvens
sv_SE[3]: Timmar
sv_SE[4]: Om du behöver anpassa någon del av e-postmeddelandet innan

en: >. | If there are tags that you want appended to every call, list them here, one per line:<br
sv_SE[0]: det skickas kan du göra det med WordPress-filtret <strong>mandrill_payload</strong>.
sv_SE[1]: Om

en: /> | If you are a Plugin Developer and you need to create a deep integration between Mandrill and your WordPress installation, wpMandrill will make your life easi
sv_SE[0]: det finns taggar du vill lägga till vid varje anrop, lista dem här, en per rad:<br />
sv_SE[1]: Om du är en tilläggsutvecklare och behöver skapa en djup integration

en: r. | If you need to use more than one, <em>main</em> included, you need to provided an array with the content to use for each editable region involved. This array should be supply in the field \"html\" of the paylo
sv_SE[0]: ellan Mandrill och din WordPress-installation kommer wpMandrill att göra ditt liv enklare.
sv_SE[1]: Om du behöver använda mer än en, inklusive <em>main</em>, måste du tillhandahålla en array m

en: d. | If you want further customization, you can use the <strong>mandrill_payload</strong> filter we've provid
sv_SE[0]: d innehållet för varje redigerbar region. Denna array ska anges i fältet \"html\" i nyttolasten.
sv_SE[1]: Om du vill ha ytt

en: d. | If you're a Plugin Developer, and you need to send a regular email using wpMandrill, you don't need to learn anything else. You can use the good ol' <strong>wp_mail</strong> function, as you would normally do if you were not using this plug
sv_SE[0]: rligare anpassning kan du använda <strong>mandrill_payload</strong>-filtret som vi tillhandahållit.
sv_SE[1]: Om du är en tilläggsutvecklare och behöver skicka ett vanligt e-postmeddelande med wpMandrill behöver du inte lära dig något nytt. Du kan anvä

en: n. | Invalid API
sv_SE[0]: da den goda gamla

en: ey | Just by setting it up, all the emails sent from your WordPress installation will be sent using the power of Mandri
sv_SE[0]: strong>wp_mail</strong>-funktionen, precis som du normalt skulle göra utan detta tillägg.
sv_SE[1]: Ogiltig API-nyckel
sv_SE[2]: Genom att bara kon

en: l. | Last 30 D
sv_SE[0]: igurera det kommer

en: ys | Last 60 D
sv_SE[0]: alla e-postmeddela

en: ys | Last 7 D
sv_SE[0]: den från din Wor

en: ys | Last 90 D
sv_SE[0]: Press-installation

en: ys | Leave a Rev
sv_SE[0]: att skickas med kr

en: ew | Leave blank to use the FROM Email. If you want to override this setting, you must use the <em><a href=\"#\" onclick=\"jQuery('a#contextual-help-link').trigger('click');return false;\">mandrill_payload</a></em> WordPress filt
sv_SE[0]: ften av Mandrill.
sv_SE[1]: Senaste 30 dagarna
sv_SE[2]: Senaste 60 dagarna
sv_SE[3]: Senaste 7 dagarna
sv_SE[4]: Senaste 90 dagarna
sv_SE[5]: Lämna en recension
sv_SE[6]: Lämna tomt för att använda FRÅN-e-postadressen. Om du vill åsidosätta denna inställning måste du använda WordPress-filtre

en: r. | Let's say you're using the <a href=\"http://wordpress.org/extend/plugins/cart66-lite/\" target=\"_blank\">Cart66 Lite Ecommerce plugin</a> and you want to modify the emails sent from this plugin. Here's what you should
sv_SE[0]:  <em><a href=\"#\" onclick=\"jQuery('a#contextual-help-link').trigger('click');return false;\">mandrill_payload</a></em>.
sv_SE[1]: Låt oss säga att du använder <a href=\"http://wordpress.org/extend/plugins/cart66-lite/\" target=\"_bl

en: o: | Mandr
sv_SE[0]: nk\">Car

en: ll | Mandrill How-
sv_SE[0]: 66 Lite Ecommer

en: os | Mandrill Repo
sv_SE[0]: e-tillägget</a> o

en: ts | Mandrill Service Rep
sv_SE[0]: h du vill ändra e-pos

en: rt | Mandrill Setti
sv_SE[0]: meddelandena som skick

en: gs | Mandrill: How to modify a certain email using the <em>mandrill_payload</em> WordPress filt
sv_SE[0]: s från detta tillägg. Så här gör du:
sv_SE[1]: Mandrill
sv_SE[2]: Mandrill-guider
sv_SE[3]: Mandrill-rapporter
sv_SE[4]: Mandrill-tjän

en: r. | Mandrill: How to send a regular ema
sv_SE[0]: trapport
sv_SE[1]: Mandrill-inställningar
sv_SE[2]: Mandrill: Hur man änd

en: l. | Mandrill: How to send emails from within your plugi
sv_SE[0]: ar ett visst e-postmeddelande med WordPress-filtret <e

en: s. | Mandrill: How to tell WordPress to change line feeds by BR tags in a certain email using the <em>mandrill_nl2br</em> WordPress filt
sv_SE[0]: >mandrill_payload</em>.
sv_SE[1]: Mandrill: Hur man skickar ett vanligt e-postmeddelande.
sv_SE[2]: Mandrill: Hur man skickar e-post inifrån sina tillägg.
sv_SE[3]: Mandrill: Hur

en: r. | Mandrill: How to tell WordPress to use wpMandri
sv_SE[0]: man anger att WordPress ska byta radbrytningar mot BR-taggar

en: l. | Mandrill: How to use multiple editable regions in your templa
sv_SE[0]:  ett visst e-postmeddelande med WordPress-filtret <em>mandrill_nl

en: e. | Mandrill: wp_mail has been declared by another process or plugin, so you won't be able to use Mandrill until the problem is solv
sv_SE[0]: br</em>.
sv_SE[1]: Mandrill: Hur man anger att WordPress ska använda wpMandrill.
sv_SE[2]: Mandrill: Hur man använder flera redigerbara regioner i sin mal

en: d. | Maybe La
sv_SE[0]: .
sv_SE[1]: Mandrill: w

en: er | Mess
sv_SE[0]: _mail har

en: ge | Miscellane
sv_SE[0]: eklare

en: us | Name of the sub account you wish to use (optiona
sv_SE[0]: ats av en annan process eller ett annat tillägg,

en: ): | Name the recipients will see in their email clien
sv_SE[0]: å du kan inte använda Mandrill förrän prob

en: s: | No fil
sv_SE[0]: emet är lö

en: er | No templates fou
sv_SE[0]: t.
sv_SE[1]: Kanske senare
sv_SE[2]: Medd

en: d. | Note that if you're sending additional headers in your emails, the only valid headers are <em>From:</em>, <em>Reply-To:</em>, and <em>X-*:</em>. <em>Bcc:</em> is also valid, but Mandrill will send the blind carbon copy to only the first address, and the remaining will be silently discard
sv_SE[0]: lande
sv_SE[1]: Övrigt
sv_SE[2]: Namn på det underkonto du vill använda (valfritt):
sv_SE[3]: Namn som mottagarna ser i sina e-postklienter:
sv_SE[4]: Inget filter
sv_SE[5]: Inga mallar hittades.
sv_SE[6]: Observera att om du skickar extra rubriker i dina e-postmeddelanden är de enda giltiga rubrikerna <em>From:</em>, <em>Reply-To:</em> o

en: d. | Once it has been properly configured, it will replace the regular WordPress emailing processes, so it's basically transparent for you and for WordPre
sv_SE[0]: h <em>X-*:</em>. <em>Bcc:</em> är också giltigt, men Mandrill skickar den dolda kopian endast till den första adressen och resterande ignor

en: s. | Once you have properly configured the settings, the plugin will take care of all the emails sent through your WordPress installati
sv_SE[0]: ras tyst.
sv_SE[1]: När det väl är korrekt konfigurerat ersätter det WordPress vanliga e-postprocesser, så det är i princip transparent för

en: n. | Open & Click R
sv_SE[0]: dig och för WordPress.
sv_SE[1]: Nä

en: te | Open R
sv_SE[0]:  du har konfigur

en: te | Ope
sv_SE[0]: rat ins

en: ed | Peri
sv_SE[0]: ällning

en: ds | Quo
sv_SE[0]: rna k

en: a: | Rejec
sv_SE[0]: rrekt tar

en: s: | Replace all line feeds (\"\\n\") by &lt;br/&gt; in the message bo
sv_SE[0]: tillägget hand om alla e-postmeddelanden som skickas via din WordPress

en: y? | Reply-To Em
sv_SE[0]: installation.
sv_SE[1]: Öp

en: il | Repo
sv_SE[0]: nings- oc

en: ts | Reputati
sv_SE[0]:  klick

en: n: | Save Chan
sv_SE[0]: rekvens
sv_SE[1]: Öppnin

en: es | Security check fail
sv_SE[0]: sfrekvens
sv_SE[1]: Öppnade
sv_SE[2]: Perioder
sv_SE[3]: Kvot:

en: d. | Select the template to u
sv_SE[0]: Avvisade:
sv_SE[1]: Ersätt alla

en: e: | Send Emails with Mandrill requires PHP 5.6 or higher. Please upgrade your version of PHP to activa
sv_SE[0]: radbrytningar (\"\\n\") med &lt;br/&gt; i meddelandetexten?
sv_SE[1]: Svara till-e-post
sv_SE[2]: Rapporter
sv_SE[3]: Rykte:
sv_SE[4]: Spara ändringa

en: e. | Send T
sv_SE[1]: Säkerhets

en: st | Send a test email using these setti
sv_SE[0]: ontrollen misslyckades.
sv_SE[1]: Välj mall att använda:

en: gs | Send
sv_SE[0]: end Emails

en: to | Sender Setti
sv_SE[0]: ith Mandrill kräver

en: gs | Send
sv_SE[0]: HP 5.6 ell

en: r: | Sending Vol
sv_SE[0]: r högre. Vän

en: me | Setti
sv_SE[0]: igen uppgrade

en: gs | Se
sv_SE[0]: a din version

en: up | Simply install wpMandrill and configure it to make it handle all the email functions of your WordPress installati
sv_SE[0]: av PHP för att aktivera.
sv_SE[1]: Skicka test
sv_SE[2]: Skicka ett testmeddelande med dessa inställningar
sv_SE[3]: Skicka till
sv_SE[4]: Avsändarinst

en: n. | Sorry. Invalid API k
sv_SE[0]: �llningar
sv_SE[1]: Avsändare:
sv_SE[2]: Sänd

en: y. | Sub Acco
sv_SE[0]: ingsvolym

en: nt | Subj
sv_SE[0]: nst�

en: ct | T
sv_SE[0]: llnin

en: g: | T
sv_SE[0]: ar
sv_SE[1]: Kon

en: gs | Templ
sv_SE[0]: igur

en: te | Test executed: %1$d emails sent, %2$d emails queued and %3$d emails rejec
sv_SE[0]: tion
sv_SE[1]: Installera bara wpMandrill och konfigurera det för att hantera alla e-postfunktioner i din WordPress-ins

en: ed | Test failed. Please verify the following:\n<ol>\n<li>That your web server has either cURL installed or is able to use fsock*() functions (if you don't know what this means, you may want to check with your hosting provider for more details);</li>\n<li>That your API key is active (this can be viewed on the <a href=\"https://mandrillapp.com/settings/index\" target=\"_blank\">SMTP & API Credentials</a> page in your Mandrill account);</li>\n</
sv_SE[0]: allation.
sv_SE[1]: Tyvärr. Ogiltig API-nyckel.
sv_SE[2]: Underkonto
sv_SE[3]: Ämne
sv_SE[4]: Tagg:
sv_SE[5]: Taggar
sv_SE[6]: Mall
sv_SE[7]: Test utfört: %1$d e-postmeddelanden skickade, %2$d e-postmeddelanden köade och %3$d e-postmeddelanden avvisade
sv_SE[8]: Testet misslyckades. Vänligen kontrollera följande:\n<ol>\n<li>Att din webbserver antingen har cURL installerat eller kan använda fsock*()-funktioner (om du inte vet vad detta innebär kan du kontakta din hostingleverantör för mer information)

en: l> | That's easy! Just do something like th
sv_SE[0]: </li>\n<li>Att din API-nyckel är aktiv

en: s: | The purpose of this how-to is to show you how easy it is to start using the awesome platform that Mandrill offers to handle your transactional emai
sv_SE[0]: (detta kan ses på sidan <a href=\"https://mandrillapp.com/settings/index\" target=\"_blank\">SMTP & API-uppgifter</a> i ditt Mandrill-konto);</li>\n</ol>
sv_SE[1]: Det är enkelt! Gör bara

en: s. | There was a problem retrieving statisti
sv_SE[0]: något liknande:
sv_SE[1]: Syftet med denna guide är att vi

en: s. | This address will be used as the recipient where replies from the users will be sent
sv_SE[0]: a dig hur enkelt det är att börja använda den fantastiska plattfo

en: o: | This address will be used as the sender of the outgoing emai
sv_SE[0]: men som Mandrill erbjuder för att hantera dina transaktionella e-

en: s: | This array has the same structure of the parameter <em>template_content</em> of the API call <a href=\"https://mandrillapp.com/api/docs/messages.html#method=send-template\" target=\"_blank\">send-template</
sv_SE[0]: ostmeddelanden.
sv_SE[1]: Det uppstod ett problem vid hämtning av statistik.
sv_SE[2]: Denna adress används som mottagare dit svar från användarna skickas:
sv_SE[3]: Denna adress används som avsändare för utgående e-postmedd

en: >: | This filter has the same structure as Mandrill's API call <a href=\"http://mandrillapp.com/api/docs/messages.html#method=send\" target=\"_blank\">/messages/send</a>, except that it can have one additional parameter when the email is based on a template. The parameter is called \"<em>template</em>\", which is an associative array of two elements (the first element, a string whose key is \"<em>template_name</em>\", and a second parameter whose key is \"<em>template_content</em>\". Its value is an array with the same structure of the parameter \"<em>template_content</em>\" in the call <a href=\"http://mandrillapp.com/api/docs/messages.html#method=send-template\" target=\"_blank\">/messages/send-template</a
sv_SE[0]: landen:
sv_SE[1]: Denna array har samma struktur som parametern <em>template_content</em> i API-anropet <a href=\"https://mandrillapp.com/api/docs/messages.html#method=send-template\" target=\"_blank\">send-template</a>:
sv_SE[2]: Detta filter har samma struktur som Mandrills API-anrop <a href=\"http://mandrillapp.com/api/docs/messages.html#method=send\" target=\"_blank\">/messages/send</a>, förutom att det kan ha en extra parameter när e-postmeddelandet baseras på en mall. Parametern heter \"<em>template</em>\", som är en associativ array med två element (det första elementet, en sträng med nyckeln \"<em>template_name</em>\", och en andra parameter med nyckeln \"<em>template_content</em>\". Dess

en: .) | To get your API key, please visit your <a href=\"http://mandrillapp.com/settings/index\" target=\"_blank\">Mandrill Settings<
sv_SE[0]: ärde är en array med samma struktur som parametern \"<em>template_content</em>\" i anropet <a href=\"http://mandrillapp.com/api/do

en: a> | To test wpMandrill, log out, and try to use the <em>Forgot your password?</em> feature in WordPress (you don't need to reset your password though. Just check the headers of the email that it sends you, and you'll see that it comes from Mandrill's server
sv_SE[0]: s/messages.html#method=send-template\" target=\"_blank\">/messages/send-template</a>.)
sv_SE[1]: För att få din API-nyckel, besök dina <a href=\"http://mandrillapp.com/settings/index\" target=\"_blank\">Mandrill-inställningar</a>
sv_SE[2]: För att testa wpMandrill, logga ut och försök a

en: ). | To use it, just instantiate an object passing your API key, and make the cal
sv_SE[0]: vända funktionen <em>Glömt ditt lösenord?</em> i WordPress (du behöver dock inte

en: s: | To use it, you must create a function that analyzes the payload that is about to be sent to Mandrill, and modify it based on your requirements. Then you'll need to add this function as the callback of the mentioned filter, using the <em>add_filter</em> WordPress call. And finally, insert it into your theme's functions.php file or you own plugin's fi
sv_SE[0]: återställa ditt lösenord. Kontrollera bara rubrikerna i e-postmeddelandet som skickas till dig, så ser du att det kommer från Mandrills servrar).
sv_SE[1]: För att använda den, instansiera bara ett objekt med din API-nyckel och gör anropen:
sv_SE[2]: För att använda det måste du skapa en funktion som analyserar nyttolasten som ska skickas till Ma

en: e. | To use this plugin you will ne
sv_SE[0]: drill och modifiera den efter dina krav.

en: d: | To
sv_SE[0]: edan

en: ay | Total Volume per
sv_SE[0]: måste du lägga ti

en: ay | Total Volume per Per
sv_SE[0]: l denna funktion som c

en: od | Tot
sv_SE[0]: llback

en: l: | Track cli
sv_SE[0]: ör det nä

en: ks | Track op
sv_SE[0]: nda filtret med

en: ns | Tracked clic
sv_SE[0]: WordPress-anro

en: s: | Tracked ope
sv_SE[0]: et <em>add_filter<

en: s: | Track
sv_SE[0]: em>. Slu

en: ng | Unkn
sv_SE[0]: ligen

en: wn | Unknown request t
sv_SE[0]:  infoga den i ditt te

en: pe | Unope
sv_SE[0]: as funct

en: ed | Vol
sv_SE[0]: ons.p

en: me | We have exposed a simple function that allows you to add tags and specify the template to use, in addition to specifying the To, Subject and Body sections of the ema
sv_SE[0]: p-fil eller din egen tilläggsfil.
sv_SE[1]: För att använda detta tillägg behöver du:
sv_SE[2]: Idag
sv_SE[3]: Total volym per dag
sv_SE[4]: Total volym per period
sv_SE[5]: Totalt:
sv_SE[6]: Spåra klick
sv_SE[7]: Spåra öppninga

en: l: | WooCommerce
sv_SE[1]: Spårade klick

en: ix | You can change the value of this setting on the fly by using the %1$s filt
sv_SE[1]: Spårade öppningar:
sv_SE[2]: Spårning
sv_SE[3]: Okänd
sv_SE[4]: Okänd förfrågningstyp
sv_SE[5]: Oöppnade
sv_SE[6]: Volym

en: r. | You can learn more about all of these features right from this pa
sv_SE[0]: Vi har exponerat en enkel funktion som låter dig lägga till taggar

en: e. | You can use the following code as an skeleton for your own callbac
sv_SE[0]: och ange vilken mall som ska användas, utöver att ange Till,

en: s: | You do not have sufficient permissions to access this pa
sv_SE[0]: Ämne och Brödtext i e-postmeddelandet:
sv_SE[1]: WooCommerce-fix
sv_SE[2]: Du kan ä

en: e. | You must define a valid sender ema
sv_SE[0]: dra värdet på denna inställning direkt geno

en: l. | Your Mandrill accou
sv_SE[0]:  att använda %1$s-f

en: t. | ema
sv_SE[0]: ltret.
sv_SE[1]: Du kan lä

en: ls | if you have any question about Mandrill or this plugin, visit the <a href=\"http://help.mandrill.com/\" target=\"_blank\">Mandrill's Support Center</
sv_SE[0]: a dig mer om alla dessa funktioner direkt från denna sida.
sv_SE[1]: Du kan använda följande kod som grund för dina egna callbacks:
sv_SE[2]: Du har inte ti

en: >. | if you need to fine tune one or some of the emails sent through your WordPress installation, you will need to use the <em>mandrill_payload</em> filt
sv_SE[0]: lräckliga behörigheter för att komma åt denna sida.
sv_SE[1]: Du måste ange en giltig avsändar-e-postadress.
sv_SE[2]: Ditt Mandrill-konto.
sv_SE[3]: e-postmeddelanden
sv_SE[4]: om du har fr�

en: r. | in the last 30 d
sv_SE[0]: gor om Mandrill eller

en: ys | in the last few d
sv_SE[0]: detta tillägg, be

en: ys | in the last few mon
sv_SE[0]: ök <a href=\"http:/

en: hs | mandrill_nl
sv_SE[0]: help.mandrill.

en: br | sends/h
sv_SE[0]: om/\" target=\
